Snapchat

son sürümü
11.43.0.37 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 75MB Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı Snap Inc. Güncellenme 31/08/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
5 ay önce güncellendi

Yaşamınızdan anlık kareler paylaşabilmenize, beğendiğiniz insanların paylaşımlarını takip etmenize, yaşanan olaylardan haberdar olarak etkileşimde kalmanıza yardımcı olur.

Snapchat 11.43.0.37 Sürüm Yenilikleri
Snapchat için bu sürüme ait sürüm notu bulunmuyor. Yayımcı sürüm notu yayınlamıyor veya henüz yayınlamamış olabilir.

Snapchat, hayatınızdan anlık kareleri dilediğiniz kişiler ile paylaşmanıza, beğendiğiniz ve ilgi duyduğunuz kişilerin paylaşımlarını takip etmenize yarayan anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Snapchat ile fotoğraf ve videolarınızı kolayca paylaşabilir, yeni arkadaşlıklar edinebilir ve arkadaşlarınız ile anlık görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Anlık mesajlaşmanın yanı sıra, görüntülü grup sohbetleri gerçekleştirebileceğiniz Snapchat, aynı anda 16 kişiye kadar görüntülü grup görüşmeleri oluşturmanıza imkan verir. Grub sohbetleri oluşturabilir, sevdiklerinizi oluşturduğunuz veya dahil olduğunuz gruplara dahil edebilirsiniz.

Sevdiğin ve ilgi duyduğun kişilerin anlık paylaşımlarından haberdar ol.

Snap Harita özelliğini kullanarak arkadaşlarının aktivitelerini takip et ve çevrendeki diğer Snapchat kullanıcıları ile etkileşime geçerek yeni insanlarla tanış. 

Snapchat ile paylaştığın tüm içerikleri ücretsiz depolama imkanı sayesinde arşivleyerek dilediğin zaman tekrar eriş, düzenle ve paylaş. Paylaştığın fotoğraf ve videoları kullanarak film ruloları oluştur.

Anlık olarak paylaştığınız görüntüleme süresi sınırlı olan fotoğraflarda alıcının gönderdiğiniz fotoğrafın ekran görüntüsünü alabileceğini de göz önünde bulundurunuz. Elbette bu durumda Snapchat karşı tarafın ekran görüntüsü aldığına dair bir uyarı mesajı almanızı sağlıyor.

Sevdiklerinle ortak bir profile sahip ol, başkalarının erişimine kapalı olan bu profil sayesinde arkadaşlarınızla birebir özel profillere sahip olarak en özel anlarınızı paylaşabilirsiniz.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Snapchat ikon

Snapchat indir

Snapchat Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git