Smule

son sürümü
8.8.7 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 99MB Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı Smule Güncellenme 31/08/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
5 ay önce güncellendi

Sevdiğiniz şarkıları söyleyerek farklı insanlarla müzik yapmanın keyfini çıkartın. Karaoke yaparak eğlenebilir, efektler ile sesinizi canlandırarak topluluk ile paylaşabilirsiniz.

Smule 8.8.7 Sürüm Yenilikleri

Gerçekleştirilen yeni düzenlemeler ve performans iyileştirmeleri ile daha akıcı şarkılar söyleyebilecek ve daha az sorunla karşılaşacaksınız.

Smule, hiçbir enstrümana ihtiyaç duymadan tek başınıza veya diğer topluluk üyeleriyle birlikte düet şeklinde şarkı söylemenizi veya dans ederken kaydedebilmenizi ve milyonlarca şarkı arasından seçim yaparak karaoke ile eğlenmenizi sağlayan şarkı söyleme platformudur.

Dünyanın her köşesinden Smule topluluğuna katılan şarkı severlerle müzik kavramı sadece dinlemekten çıkıyor ve yeni bir müzik içeriği oluşturma, diğer müzik severler ile paylaşma, müzik severler ile etkileşime geçme anlamları kazanıyor.

İster yeni başlayan bir müzik sever olun, isterseniz profesyonel, Smule ile harika müzik eserleri yaratmanız çok kolay. Sevdiğiniz bir şarkı seçin ve kayda alın, ses efektleri, yankı seçeneklerini kullanarak kaydınızı kusursuz hale getirin.

Milyonlarca karaoke yapabileceğiniz şarkı seçeneği sunan Smule ile kaydınızı oluşturup, profesyonel stüdyoların uyguladığı eşsiz efektleri deneyimleyerek ses kaydınızı farklı bir seviyeye çıkartın. Oluşturduğunuz ses kayıtlarınızı video çekimleriniz ile birleştirerek uygulayacağınız üstün video efektler ile kendi orjinal klibinizi yaratın.

Ortaya çıkarttığınız içeriği profilinizde ve topluluk ortamlarında paylaşarak yeteneğinizin geniş kitlelerce farkedilmesini sağlayın. Dünyanın önde gelen sanatçıları ile karaoke yapın ve performansınızı kayda alarak diğer topluluk üyelerinin erişmesine izin verin.

Söylediğiniz şarkıların, başka şarkı severler tarafından kullanılarak düet yapılabilmesi için Smule kitaplığına yükleyin ve ilgi duyanları takip edin. Şarkınız ile düet yapanların kayıtlarını dinleyin ve etkileşime geçin.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Smule ikon

Smule indir

Smule Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git