SimCity BuildIt ikon

SimCity BuildIt

SimCity BuildIt

son sürümü
1.39.2.100801 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 147MB Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı Electronic Arts Güncellenme 30/09/2021
Seslendirme Desteklenmiyor Altyazı Türkçe
Yaş Derecesi 13 yaş ve üzeri Çıkış Tarihi 15/12/2014
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
Sistem gereksinimlerine git
yazar resim
Mehmet Ali Önal
4 ay önce güncellendi

Şehrinizi istediğiniz gibi tasarlayıp yönettiğiniz, diğer oyuncularla ticaret yapabildiğiniz ve şehrin gelişiminden ekonomik yapısına kadar tüm alanlara dahil olduğunuz şehir oyunudur.

SimCity BuildIt 1.39.2.100801 Sürüm Yenilikleri

Sonbahar gelti çattı! Sonbaharın getirdiği muazzam görüntüyü kendi hayal gücünüz ile güçlendirerek kendi şehrinizi dizayn edin.

Şehrinizde bulunan vatandaşlarınızın refah seyiyesini yükseltmek için yapacağınız seçimlerde iyi düşünmelisiniz. Aynı zaman kentinizin büyümesini ve gelişmesini sağlayıp ticaretinizi arttırmalısınız.

Köprü, gökdelen, park ve birbirinden çeşitli yapıları inşa edebilirsiniz. Vergilerin düzenli ve şehrinizin giderleriyle dengeli olarak dağıtılması için inşa edeceğiniz binaların konumlarını stratejik olarak seçmelisiniz.

Şehrin kirlilik oranı, altyapısında meydana gelen sorunlar ve trafik yoğunluğu gibi sorunlara çözüm bularak iyi bir yönetici olun. Elektrik enerjesinin yeterli dağıtılması için enerji santralleri kurmalısınız. Şehrin güvenliği ve vatandaşların korunması için polis karakolları kurun. Trafiğin akıcı ve hızlı işleyebilmesi için iyi derecede bulvarlar ve tranway hatları oluşturun.

Özgürlük heykeli ve eyfel kulesi gibi şehir simgeleri olan yapıları inşa ederek şehrinizin popülaritesini arttırın. Yeni teknolojik tesisler ve yapılar oluştururarak birçok alanda gelişin. Şehre göller, nehirler ve ormanlık alanlar ekleyip yeşil alan seviyesini üst düzeyde tutarak vatandaşlarınızın daha mutlu olmasını sağlayın.

Şehri gelen canavar saldırılarına karşı savunma alanları ve birimleri oluşturup güvenlik sağla. Kulüp karşılaşmalarında diğer oyunlara karşı rekabet edebilirsiniz.

Diğer oyuncularla ürün ticareti yaparak parasal ve çeşitli ürün kaynakları oluşturun.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
SimCity BuildIt ikon

SimCity BuildIt indir

SimCity BuildIt Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git