Netflix ikon

Netflix

Netflix

son sürümü
Sürüm cihaza göre değişir

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans
Boyut Cihazda değişir Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı Netflix, Inc. Güncellenme 29/05/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
9 ay önce güncellendi

Sıkıcı reklam gösterimlerine ve reklam aralarına maruz kalmadan, sürekli güncellenen film, dizi ve ödüllü belgesellerin yer aldığı içerik arşivi ile keyifli vakit geçirin.

Netflix Yenilikleri
Netflix için sunulan son güncellemede açıklanan bir yenilik bulunmuyor.

Netflix, istediğiniz zaman istediğiniz yerde online olarak film, dizi, belgesel ve daha birçok medya içeriğine reklam yerleştirmeleri olmadan kesintisiz olarak tek bir ücretle birden fazla cihazda aynı anda erişmenize imkan sağlar.

En popüler film ve diziler, beğeninizi kazanacak belgeseller ve benzersiz Netflix içerikleri istediğiniz dilde ve altyazı seçeneği ile eğlencenizi kesintiye uğratan can sıkıcı reklam araları olmadan yüksek kalite çözünürlükte izlenebilir.

Geniş platform desteğine sahip olan Netflix, dilediğiniz zaman dilediğiniz cihazdan Netflix hesabınıza erişerek favori dizi, film ve belgesel içeriklerini izlemenize veya çevrimdışı olmak üzere daha sonra izlemek için cihazınıza indirmenize olanak verir.

Netflix ile binlerce içerik arasından seçim yaparak kendi film ve dizi listenizi oluşturun, listenizde yer alan içerikler hakkında yeni sezon ve bölümleri için bildirimler alın.

Sevdiklerinizi ve diğer insanları size özel olarak oluşturulan promosyon kodunu kullanarak Netflix'e davet edebilir ve Netflix'in içeriklerini keşfetmelerini sağlarken indirim kuponları ve çeşitli üyelik hediyeleri kazanabilirsiniz. 

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Netflix ikon

Netflix indir

Netflix Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git