Konuşan Tom Arkadaşlarım ikon

Konuşan Tom Arkadaşlarım

Konuşan Tom Arkadaşlarım

son sürümü
1.8.1.5 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

1 kullanıcı yorumu
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 133MB Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı Outfit7 Limited Güncellenme 02/09/2021
Seslendirme Türkçe Altyazı Türkçe
Yaş Derecesi 3 yaş ve üzeri Çıkış Tarihi 10/06/2020
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
Sistem gereksinimlerine git
yazar resim
Mehmet Kaplan
5 ay önce güncellendi

Sanal evcil hayvanınız Konuşan Tom ve arkadaşları ile keyifli vakit geçirin. Artık sorumluluğunu almanız gereken birden fazla evcil hayvanınız var.

Konuşan Tom Arkadaşlarım 1.8.1.5 Sürüm Yenilikleri

Göz alıcı görsel eklemeler ve eşyalar ile yeni bir görevin içerisine atılıyorsunuz. Tom ve arkadaşlarının yakalaması gereken bir rakipleri var: Roy Rakoon.

Uzun zamandır popüler olan konuşan kedi tom uygulamasının birden fazla kedi arkadaşı karakteri ile birlikte oynayabileceğiniz bir oyundur.

Tom'un yanına Angela, Ginger, Hank, Becca ve Benn'ide dahil ederek hepsiyle ilgilenebilir ve görevlerini yapabilirsiniz.

Kedilerin beslenme yıkanma ve isteklerini yerine getirme görevlerini yaparak keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Karakterler arasında dialoglar oluşturarak komik ve eğlenceli vakitler geçirin.

Çocukların becelerilerini, reflekslerini ve zihinsel çözüm bulma yeteneklerini geliştirmeleri için içerisinde küçük oyunlar bulunuyor.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Konuşan Tom Arkadaşlarım ikon

Konuşan Tom Arkadaşlarım indir

Konuşan Tom Arkadaşlarım Kullanıcı Yorumları

1 yorum görüntüleniyor 1 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Furkan Cansız
2 Nisan 2021
Bu yorum faydalı oldu mu?
Konuşan Tom en sevdiğim oyun olduğu için arkadaşları ile olan oyununuda çok sevdim. Ama oyuna yeni hayvanlarla karakterler eklenmesini istiyorum. Çünkü kedilerime çok iyi bakıyorum, oyunda son güncellemeden sonra Tom bazen donuyor. Belki telefonum kötü olduğu içindir ama lütfen neden Tom'u...n donduğunu bulup çözün.
Konuşan Tom Arkadaşlarım (Konuşan tom ve arkadaşları, Talking tom, Tom ve arkadaşları, Konuşan kedi gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Kaplan tarafından 31 Ocak 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 2 Eylül 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile Konuşan Tom Arkadaşlarım için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git