Instagram ikon

Instagram

Instagram

son sürümü
Sürüm cihaza göre değişir

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut Cihazda değişir Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı Instagram Güncellenme 25/09/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
4 ay önce güncellendi

Beğendiğiniz veya etkileşimde kalmak istediğiniz kişileri ve şeyleri daha yakından takip edin. İlgi duyduğunuz kişilerin ve şeylerin paylaşılmış görsellerini görüntüleyin.

Instagram Yenilikleri
Düzenli olarak yapılan iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri gerçekleştirildi.

Instagram, oluşturacağınız bir hesap ile hayatınızdan anların veya beğendiğiniz şeylerin fotoğraf ve videolarını diğer insanlarla paylaşmanızı, diğer insanların paylaştıkları görselleri keşfetmenizi sağlar. Beğendiğiniz şeylerin ve sevdiğiniz kişilerin Instagram paylaşımlarını takip edebilir, paylaşımlara yanıt vererek veya beğenerek topluluk ile etkileşimde kalabilirsiniz.

24 saatin ardından kaybolan fotoğraf ve videolar paylaşarak sürekli bir şekilde toplulukla bağlantıda kalabilir, paylaştığınız içeriklerinizin kimler tarafından görüntülenebileceğine karar verebilirsiniz.

Instagram ile fotoğraf ve video paylaşımları yapmanın ve yeni fotoğraf ve video paylaşımlarını keşfetmenin yanı sıra Direct özelliği sayesinde tanışmak istediğiniz kişilerle veya arkadaşlarınızla iletişim kurun.

Profil ekranınızda görmesini istediğiniz kişilerle fotoğraf ve video akışları paylaşarak sizi takip eden ve beğenen insanların son yaptıklarınızdan ve hayatınızdan haberdar olmasını sağlayın.

Dünyanın her köşesinden paylaşılan fotoğraf ve videoları keşfedin, keşfettiğiniz içeriklerin yaratıcıları ile iletişime geçerek yeni insanlarla tanışın. Fikirlerinizi özgürce beyan ederek etkileşiminizi devam ettirin.

Beğendiğiniz paylaşımları koleksiyonlarınıza kaydedin, arşivleyin ve istediğinizde kolayca erişin. Hoşunuza giden içerik türlerine ait uzun video kesitlerini IGTV ile takip edin.

İşletmelerin sağladığı çeşitli markalarda ürünleri inceleyerek dilediğinizi satın alın.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Instagram ikon

Instagram indir

Instagram Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git