Getir

son sürümü
2.8.0 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 16MB Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı Getir Güncellenme 31/08/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Ali Önal
5 ay önce güncellendi

Online olarak çalışan suculardan su, çeşitli marketlerden istediğiniz ürünü ve restaurantlardan istediğiniz yemekleri sipariş vererek evinize getiren bir hızlı sipariş uygulamasıdır.

Getir 2.8.0 Sürüm Yenilikleri

Kullanıcı deneyimini pozitif anlamda etkileyecek uygulama performans iyileştirmeleri gerçekleştirildi.

Özellikle pandemi sürecinde restaurant gibi birçok yerin kapatılmasından sonra sık olarak kullanılmaya başlanan eve sipariş uygulamaları içerisinden çok popüler olan getir ile siparişlerinizi güvenilir bir şekilde verebilirsiniz.

Şuan tam olarak tüm sürecin stabil işlediği ve hizmet verdiği iller Eskişehir, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Tekirdağ, Bodrum, Ankara, İzmir ve Bursa olarak sınırlandırılmış durumda ancak ileriki zamanlarda diğer illerdede başlanılan fakat tam olarak oturmayan hizmet ağlarının yaygınlaştırılacağını bildirdiler.

Getir ile genel ihtiyaçlarınızı, GetirBüyük ile çok çeşitli market alışverişlerinizi, GetirYemek ile istediğiniz restaurantan dilediğiniz yemeği ve GetirSu ile su siparişinizi verebileceğiniz 4 bölümden oluşmaktadır.

Hızlı teslimat özelliği, canlı olarak sipariş takibi özelliği, sıcak yemek özelliği, gece gündüz servis hizmeti ve dijital veya kapıda ödeme seçeneği bulunan kullacıların güvenilir olarak kullanabileği bir uygulamadır.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Getir ikon

Getir indir

Getir Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git