FRAG Pro Shooter ikon

FRAG Pro Shooter

FRAG Pro Shooter

son sürümü
1.9.0 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz İngilizce Lisans Ücretsiz
Boyut Cihazda değişir Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı Oh BiBi Güncellenme 31/08/2021
Seslendirme Desteklenmiyor Altyazı Desteklenmiyor
Yaş Derecesi 12 yaş ve üzeri Çıkış Tarihi 05/03/2019
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
5 ay önce güncellendi

Oyun içerisinde birden fazla karakteri yönetebileceğiniz savaş arenası modu matığında kurulmuş takımların karşılıklı savaş halinde olduğu FPS türünde bir nişancı oyunudur.

FRAG Pro Shooter 1.9.0 Sürüm Yenilikleri

Uygulama içi hatalar giderildi.

FRAG Pro Shooter android için tasarlanmış bol aksiyonlu takımlar halinde oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur. Düello şeklinde oynanan bu oyunun 50 milyondan fazla kullanıcı bulunmaktadır.

Online olarak diğer oyuncularla çatışma halinde olun. 5 karakter arasında geçiş yaparak 1v1 maçlarda sürekli çatışma halinde olabilirsiniz. Karakter öldüğü anda bir diğer canlı olan karaktere geçip oyuna devam edebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla kendi takımlarınızı oluşturarak 80'den fazla karakter ile mükemmel bir savaş çıkarabilirsiniz. Karakter özelleştirmeleri sayesinde görünümlerini değiştirerek özel bir oyun havası oluşturabilirsiniz.

Karakterlerin özellikleri dengeli bir şekilde birbirlerine eşit olarak ayarlanmıştır her karakterin güçlü ve zayıf yönleri bulunmaktadır.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
FRAG Pro Shooter ikon

FRAG Pro Shooter indir

FRAG Pro Shooter Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
FRAG Pro Shooter (FRAG 2020, Frag silah oyun gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Kaplan tarafından 20 Şubat 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 31 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile FRAG Pro Shooter için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git