e-Nabız

son sürümü
2.8.9 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 19MB Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı T.C. Sağlık Bakanlığı Güncellenme 02/09/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Ali Önal
5 ay önce güncellendi

Doktorların ve kullanıcının sağlık verilerini, geçmiş tahlillerini, reçetelerini, hastalıklarını, aşılarını ve alerji gibi bilgilerini görüntüleyebildiği bir uygulamadır.

e-Nabız 2.8.9 Sürüm Yenilikleri

BionTech aşısının 2 dozu için talep oluşturma özelliği eklendi.

Covid salgını için gerçekleştirilen aşı uygulamaları sonrası Aşı Kartı alma ekranı geliştirildi.

E-Nabız kişisel sağlık sistemi sloganıyla Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından uygulamaya konan vatandaşların sağlık bilgisinin sistem oluşturulduğu zamandan itibaren tutulduğu e-nabız sistemindeki verileri görüntüleme ve yönetme işlemlerini yürütebilmeleri için oluşturulmuştur.

Uygulama üzerinden geçmiş hastane ziyaretlerinize, reçetelerinize, raporlarınıza, tahlillerinize, radyolojik görüntülere, alerjilerinize, hastalıklarınıza, aşı takviminize, ilaçlarınıza ve hastane randevularınız gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sistem üzerinden belirlediğiniz ildeki ve ilçedeki hastaneyi seçerek istediğiniz hekimin uygun olduğu bir zaman diliminden randevu oluşturabilir veya oluşturduğunuz randevuda değişiklik yapabilirsiniz. Geçmiş randevularınızıda görüntüleyebilirsiniz.

Acil durum notlarım kısmından yazdığınız notlar ile başınıza gelecek kaza veya acil bir durum karşısında doktorlarında bilgilendirilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda en yakın hastane ve en yakın nöbetçi eczane bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
e-Nabız ikon

e-Nabız indir

e-Nabız Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git