DroidCam

son sürümü
6.10 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut Cihazda değişir Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı Dev47Apps Güncellenme 27/07/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
6 ay önce güncellendi

Akıllı telefon, tablet ve diğer mobil cihaz kameralarını masaüstü cihazlarda kullanılan görüntülü iletişim uygulamaları ve yerel kameralar için web kamerasına dönüştürme aracı.

DroidCam 6.10 Sürüm Yenilikleri

İşlevselliğini korumaya yönelik Android ve Google kütüphane erişimleri güncelleştirildi.

DroidCam, masaüstü cihaza kurulan istemcisi ile mobil cihaza ait kameranın masaüstü cihaz tarafından görüntülü iletişim uygulamaları, görüntü yakalama uygulamaları ve yerel kamera için web kamerasına dönüştürülerek kullanılmasını sağlar.

Bağlantı kurulacak mobil cihaz ve masaüstü cihaz arasında entegrasyon kablosuz bağlantı veya USB kablolu bağlantı ile yapıldıktan sonra mobil cihazda arkaplanda çalışmaya devam eden DroidCam, istendiği anda kamera olarak kullanılabilir.

İstemci üzerinden masaüstü cihaza görüntü aktarımı sağlayan DroidCam, Windows ve Linux işletim sistemleri için istemci sunar. Kameranın kullanılacağı Android ve iOS işletim sistemi yüklü mobil cihazlar ile uyumlu çalışır.

Genel izlenim ve sonuç

DroidCam, mobil cihazlara ait kameraların masaüstü cihazlarda yardımcı bir istemci aracı sayesinde web kamerasına dönüştürerek kullanılmasına imkan veren kullanımı basit ve oldukça verimli bir araçtır. Skype, Zoom, ICQ, Microsoft Teams ve benzeri görüntülü iletişim uygulamaları ile uyumlu olarak kullanılabilir.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
DroidCam ikon

DroidCam indir

DroidCam Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git