Clash of Clans ikon

Clash of Clans

Clash of Clans

son sürümü
14.93.11 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 170MB Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı Supercell Güncellenme 02/09/2021
Seslendirme Türkçe Altyazı Türkçe
Yaş Derecesi 7 yaş ve üzeri Çıkış Tarihi 30/09/2013
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
Sistem gereksinimlerine git
yazar resim
Mehmet Ali Önal
5 ay önce güncellendi

Online çok oyunculu oynanan kullanıcının köyünüzdeki binaları geliştirerek ve çeşitli özelliklere sahip birliğinizi eğiterek karşı köylere saldırıp savaş yaptığınız strateji oyunu.

Clash of Clans 14.93.11 Sürüm Yenilikleri

Oyun içi oyuncu deneyimini etkileyen hata düzeltmeleri gerçekleştirildi.

Clash of Clans, küresel çapta milyonlarca oyuncu tarafından oynanan her kullanıcının kendi köyünü tasarladığı ve köyündeki binaları geliştirerek, askeri birliklerinide oluşturup karşı köylere savaş açtığı aynı zamanda köyünün savunmasını güçlendirerek diğer kullanıcıların yağmalarından koruduğu bir çalışma mantığı olan stratejinin ön planda olduğu oyundur.

Barbar, büyücü, ejderha ve çok farklı türde askeri birlik ile savaş alanında çeşitli taktiksel saldırılar düzenleyebilirsiniz.

Klanlara katılarak veya kendi klanınızı kurarak toplu savaşlara katılabilir ve klan sayesinde düşmanların size saldıracakları zaman korkup saldırılarını engellettirebilirsiniz.

Kuleler, bombalar, toplar, tuzaklar, havanlar ve duvarlar ile köy savunmanızı güçlendirerek saldırılara karşı korunabilirsiniz. Bu savunma eşyalarının seviyeleri arttırarak yok edilemez bir köy kurabilirsiniz.

Labaratuvarda oluşturduğunuz araştırma ve geliştirmeler ile birlikte birlikleri, büyüleri ve kuşatma makinelerini daha yüksek güç seviyelerine ulaştırarak köyünüzün gücüne güç katın.

Barbar kral, savaş makinesi, kraliyet şampiyonu, büyük koruyucu ve okçu kraliçe gibi kahramanlar ile birlikte üst düzey saldırı ve savunma avantajı elde edin.

Kuşatma makinesi ile odun fırlatarak rakip köydeki binaları yok edin. Yeni gelecek birlik süper büyücü ve buz tanrısı birlikleri ile düşmanları bozguna uğratın.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Clash of Clans ikon

Clash of Clans indir

Clash of Clans Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Clash of Clans (Clas of clas, Clash clans, Clans of clans gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Ali Önal tarafından 9 Nisan 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 2 Eylül 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile Clash of Clans için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git