Brawlhalla ikon

Brawlhalla

Brawlhalla

son sürümü
5.11 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz İngilizce Lisans Ücretsiz
Boyut 90MB Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı Ubisoft Entertainment Güncellenme 02/09/2021
Seslendirme Desteklenmiyor Altyazı Desteklenmiyor
Yaş Derecesi 3 yaş ve üzeri Çıkış Tarihi 04/04/2020
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
Sistem gereksinimlerine git
yazar resim
Mehmet Ali Önal
5 ay önce güncellendi

Çapraz platform desteğiyle çevrimiçi 8 online oyuncuya kadar oynanabilen 30 farklı oyun modu ve 50'den fazla karakter bulunan aksiyon türü dövüş oyunudur.

Brawlhalla 5.11 Sürüm Yenilikleri

Yeni şampiyon ratasyonu ile dövüş sahnesinde deneyimlenebilecek karşılaşmalar eklendi.

Şampiyon ve dövüş sahneleri için göz alıcı arayüzler geliştirildi.

Brawlhalla, ücretsiz bir şekilde arkadaşlarınız ve dünya çapında milyonlarca oyuncu ile birlikte oynayabileceğiniz dövüş oyunudur. İster arkadaşlarınızla özel odalar oluşturup oynayın istersenizde online dünya genelinde oyuncularla oynayın.

Oyun başlangıcında öğrenmeniz için eğitim odalarına giriş yaparak tuş kombinasyonları ve farklı comboları öğrenebilirsiniz. Siz oynarken arkadaşınız maçınızı izleyebilir, maç kaydı yaparak daha sonra izleyebilir veya paylaşabilirsiniz, onlarca özel haritalar sayesinde istediğiniz ambiyansta oynayabilirsiniz. Özel e-spor etkinlikleri ve turnuvalara katılım sağlayabilir yada izleyebilirsiniz.

1v1, 2v2 oyun modunda sadece kendiniz veya arkadaşınızla takım kurarak savaşa katılabilirsiniz. 4 kişilik modda online olarak 4 kişinin dahil olduğu sıradan bir maç yapılır ve sadece bir kişi kazanabilir. Çapraz platform oyun modu ile 4v4, 2v2, 1v3, FFA ve daha farklı dizilimler ile 8 kişiye kadar oynanabilir. Bombsketball, brawball, kung-foot ve flag capture gibi 30 dan fazla oyun modu bulunmaktadır.

100% ücretsiz oyun mantığıyla hiçbir ücret ödemeden veya uygulama içi öğe satın almaya teşvik ve gerek duyulmadan kullanıcı dostu olarak tasarlanan bir oyundur.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Brawlhalla ikon

Brawlhalla indir

Brawlhalla Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git