Brawl Stars ikon

Brawl Stars

Brawl Stars

son sürümü
37.238 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 207MB Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı Supercell Güncellenme 02/09/2021
Seslendirme Türkçe Altyazı Türkçe
Yaş Derecesi 7 yaş ve üzeri Çıkış Tarihi 12/11/2018
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
Sistem gereksinimlerine git
yazar resim
Mehmet Ali Önal
5 ay önce güncellendi

Brawl Stars supercell tarafından geliştirilen 3 oyuncuya karşı 3 oyuncunun savaştığı MOBA türünde çeşitli oyun modları bulunan 3 dakikadan kısa bir sürede tamamlanan savaş oyunudur.

Brawl Stars 37.238 Sürüm Yenilikleri

Hesaplaşma+ başlığıyla yeni oyun modu dahil edilerek kupa sayısındaki artış mağlup edilen şampiyon sayısı ile bağlantılı hale getirildi.

Kostüm ve diğer görsel değişikliklerle beraber performans iyileştirmeleri gerçekleştirildi.

İçerisinde çok sayıda savaşçı karakter bulunmaktadır. Savaşçıların güçlerini yıldızlarını arttırarak ve çeşitli aksesuar ile birlikte arttırabilirsiniz. Nadir kostümler edinerek çok farklı kendinize özel bir karakter tasarımı oluşturabilirsiniz.

Oyun içerisinde bulunan evren brawl olarak adlandırılmaktadır. Bu evrenin her yerinde çok farklı özelliklere sahip fantastik ortamlarda savaşabilirsiniz.

Çeşitli oyun modları

Elmas Kapmaca (3'e karşı 3): Takımınızdakilerle birlikte hareket ederek karşı takımı yenmelisiniz. Bu oyun modunda galip gelmek için 10 adet elmas toplamalı ve bu elmasları elde tutmanız gerekmektedir. Kaybeden oyuncu üzerinde bulunan elmaslar savaş ortamına bırakıyor.

Hesaplaşma (Tek veya Çift kişi): Her oyuncunun kendi başına savaştığı ve canlı kalmasına çalıştığı bir oyun modudur. Karakterinizin özelliklerini güçlendirmek için ortamda yer alan güçlendirmeleri toplamalısınız. Arkadaşınızla birlikte veya kendiniz tek olarak diğerlerine karşı oynama seçeneği bulunuyor.

Savaş Topu (3'e karşı 3): Yeni eklenen bu oyun modu ile futbol oynayarak rakip takımdan önce kaleye 2 tane gol atmanız gerekiyor.

Ödül Avı (3'e karşı 3): Karşı takımdaki rakip oyuncuları yok ederek yıldız kazanıyorsunuz. Yok edilen karakterin topladığı yıldız rakip takımdaki sizi yok edene geçiyor. En fazla yıldızı toplayan takım oyunu kazanıyor.

Soygun (3'e karşı 3): İki takımında kendine özel kasa bulunuyor. Bu oyun modunda takımlar bir yandan kendi kasasını korurken rakip takımın kasasını ele geçirmeye çalışıyor.

Özel Oyun Modları: Sınırlı bir süre ile açılan PvE (oyuncu yapay zekaya karşı) ve PvP (oyuncu diğer oyuncuya karşı) oyun modları bulunuyor.

Şampiyonluk Mücadelesi: Oyunun içerisinde yer alan eleme turlarından çıkarak Brawl Stars'ın e-spor turnuvalarında yer alabilirsiniz.

Özellikler

Dünyadaki tüm oyuncularla karşı karşıya savaşabilirsiniz. Her savaşçının kendine özel saldırı ve yetenek özellikleri bulunuyor. Genel sıralama ve yerel sıralama tablosunda savaşları kazanarak puan toplayıp yükselebilirsiniz. Yeni taktikler oluşturmak ve beraber savaşlara katılmak için kulübe katılabilir veya bir kulüp oluşturabilirsiniz. Oyuncular kendi haritasını tasarlayabilir ve bu haritada savaşabilirler.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Brawl Stars ikon

Brawl Stars indir

Brawl Stars Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Teşekkürler!
Yukarı git