BlaBlaCar ikon

BlaBlaCar

BlaBlaCar

son sürümü
5.92.0 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 47MB Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı BlaBlaCar Güncellenme 31/08/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Kaplan
5 ay önce güncellendi

Kendi aracı ile yolculuk yapan ve boş koltuğu bulunan sürücülerin yanında gidebilmeniz için yapılan bu uygulama ile hem sürücünün hemde kendinizin yolculuk maliyetini paylaşın.

BlaBlaCar 5.92.0 Sürüm Yenilikleri
BlaBlaCar için bu sürüme ait sürüm notu bulunmuyor. Yayımcı sürüm notu yayınlamıyor veya henüz yayınlamamış olabilir.

Şehirler arasında kendi aracınızla seyehat mı edeceksiniz ama yakıt gideri fazla mı geliyor o zaman BlaBlaCar ile yolculuğunuzu paylaşın ve masfraflarınız yarı yarıya düşsün. Aynı şekilde aracınız yok ise aracı olan sürücülerle iletişime geçebilir otobüs giderinden daha düşük ve daha konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Şehirler arasındaki yolculuk fiyatları sürücü bazında değişiklik gösterebilir örnek ortalama fiyatlar şunlardır: İstanbul - Ankara arası 25TL, İstanbul - İzmir arası 28TL, İstanbul - Bursa arası 10TL, Antalya - İstanbul arası 60TL

Gitmek istediğiniz güzergahı ve gideceğiniz tarihi seçerek uygun olan yolculuk ilanını bulabilirsiniz. Çok hızlı bir şekilde ilan verip masraflarınıza ortak olabilecek birisini bulabilirsiniz. Kullanıcı oylaması ile kişinin olumlu olumsuz yönlerini görebilirsiniz.

Not: Telefonunuzun GPS'i uzun bir süre çalıştığında sarjınızın daha hızlı bitmesine neden olabilir..

Kullanıcıların T.C. Kimlik Numaraları, telefonları ve e-posta hesapları doğrulanarak güvenilirlik sağlanır. Uygulama içerisinde diğer kullanıcılarla mesajlaşarak etkileşimde bulunabilirsiniz.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
BlaBlaCar ikon

BlaBlaCar indir

BlaBlaCar Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
BlaBlaCar (Blabla car, Yolculuk paylaşma gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Kaplan tarafından 19 Şubat 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 31 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile BlaBlaCar için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git