Asphalt 9 ikon

Asphalt 9

Asphalt 9

son sürümü
2.9.4a sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut 95MB Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı Gameloft SE Güncellenme 04/06/2021
Seslendirme Türkçe Altyazı Türkçe
Yaş Derecesi 7 yaş ve üzeri Çıkış Tarihi 25/07/2018
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
Sistem gereksinimlerine git
yazar resim
Mehmet Ali Önal
2 hafta önce güncellendi

Online olarak yada internete gereksinim olmadan oynanabilen birbirinden güzel onlarca araba modeli iile modifiye ve mekanik değişiklikler yapabildiğiniz yarış oyunudur.

Asphalt 9 2.9.4a Sürüm Yenilikleri

Bol nitrolu bir oyun modu geliyor.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz dünya çapında en popüler yarış oyunlarından birisi olan asphalt görsellik açısından çok zengin materyaller bulundurmaktadır. Onlarca araba içerisinden istediğinizi seçerek dünya çapında yarışlara katılabilirsiniz, arkadaşlarınızla grup oluşturarak beraber yarışabilirsiniz yada bireysel olarak yarışlar düzenleyebilirsiniz.

Konsolda oynama hissi uyandıran görsel arayüz ile birlikte eğlenceli bir yarış heyecanı yaşatıyor. Gerçekçi görsel efektler ve araç tasarımları ile oyunu tam olarak hissedebilirsiniz.

Arabaları kişiselletirme seçenekleri ile lastklerinden tutunda rüzgarlığa kadar birçok bölümünde modifiyeler yapabilirsiniz. Nitro kullanarak aşırı hız yakalayabilir rakiplerinizi yenebilirsiniz. Sokak yarışları ile 1 ile 8 gerçek oyuncu arasından gerçek zamanlı yarış yapabilirsiniz.

Hassas kontroller ile arabanızı istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Üst seviye gelişmiş araba markaları ile imzalanan anlaşma sayesinde çeşitli araç modelleri kullanılmıştır.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Asphalt 9 ikon

Asphalt 9 indir

Asphalt 9 Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Asphalt 9 (Asfalt 9 gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Ali Önal tarafından 30 Nisan 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 4 Haziran 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile Asphalt 9 için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git