Adobe Photoshop Express ikon

Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express

son sürümü
7.5.862 sürümü

İnceleyen Oyu

Kullanıcı Oyu

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!
Arayüz Türkçe Lisans Ücretsiz
Boyut Cihazda değişir Platform Android
İzinler
Detayları göster
Sistem Unknown Platform
Yayımcı Adobe Güncellenme 14/06/2021
Güncel sürüm bildir
Sorun bildir
yazar resim
Mehmet Ali Önal
3 gün önce güncellendi

Birkaç basit adımla kolayca kullanılabilen ve sahip olduğu düzenleme özellikleri ile etkileyici kolajlar oluşturulabilen, paylaşılabilen fotoğraf, resim ve çizim düzenleyicisi.

Adobe Photoshop Express 7.5.862 Sürüm Yenilikleri

Filigran boyutunu istediğiniz gibi ayarlamanız için geliştirme yapıldı.

Adobe Photoshop Express, içerdiği etkileyici efekt ve lensler kullanılarak ufak dokunuşlarla fotoğraf, çizim ve resimler üzerinde benzersiz düzenlemeler yapılmasını ve diğer insanlarla paylaşılabilmesini sağlar.

Hızlı düzeltmeler için güçlü bir seçenek olan Adobe Photoshop Express, barındırdığı otomatik düzeltme, kenarlık ekleme, metin için stil belirleme ve diğer tüm öğeleriyle düzenlemeler yapılabilir veya fotoğraf kolajları hazırlanabilir.

Benzersiz fotoğraf, resim ve çizimler oluşturmak için kullanılabilecek hazır efektler ve diğer öğeler istendiği zaman görüntüye otomatik olarak uygulanabilir. Oluşturulan benzersiz stil, hazırlanan kolojda yer alan tüm görüntülere uygulanabilir ve sonraki kolajlarda kolayca tekrar edilebilir. 

Görüntü üzerinde yapılan düzeltmelerin tamamlanmasının ardından düzenleme araçlarının yetersiz kalması durumunda görüntü kolayca Adobe Photoshop'a aktarılarak gelişmiş düzenleme araçları kullanılarak düzenlemeye devam edilebilir.

Adobe Photoshop Express ile düzenleme yapılan görüntüler Instagram, Twitter ve Facebook sosyal medya hesaplarına yüklenebilir veya WhatsApp, Line ve Messenger üzerinden sevdikleriniz ile paylaşılabilir.

Devamını Göster...
Reklam
rklm
Adobe Photoshop Express ikon

Adobe Photoshop Express indir

Adobe Photoshop Express Kullanıcı Yorumları

0 yorum görüntüleniyor 0 yorum içerisinden
Yorum Yapın
0
0
5
4
3
2
1
Adobe Photoshop Express (Photoshop Express gibi isimlerle de bilinir) Mehmet Ali Önal tarafından 20 Şubat 2021 tarihinde eklendi. Son olarak 14 Haziran 2021 tarihinde güncellendi. Göndereceğiniz geri bildirim ile Adobe Photoshop Express için bizlere katkı sağlayabilirsiniz.
Teşekkürler!
Yukarı git